SGB | Bank Spółdzielczy w Strzegowie

t. 23 679 40 11

Rachunek bieżący przeznaczony jest dla osób prawnych i innych podmiotów prowadzących działalność gospodarczą, a także organizacji społecznych, politycznych, zawodowych, fundacji i stowarzyszeń, osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą oraz rolników indywidualnych.

Rachunek bieżący służy do gromadzenia środków pieniężnych Posiadacza rachunku i prowadzenia rozliczeń związanych z jego działalnością, która może mieć charakter gospodarczy bądź organizacyjny. Posiadacz rachunku może ustanowić pełnomocnika (pełnomocników) uprawnionego do dysponowania rachunkiem w zakresie określonym w treści pełnomocnictwa przez posiadacza rachunku.

Rachunek bieżący pozwala na swobodne korzystanie ze zgromadzonych środków pieniężnych, dzięki niemu istnieje możliwość wypłaty gotówki z bankomatów kartami emitowanymi przez bank oraz prowadzenie rozliczeń bezgotówkowych z kontrahentami krajowymi i zagranicznymi (za pomocą systemu SWIFT). Posiadacz może wystawić dyspozycje rozliczeniowe do wysokości środków będących na rachunku.

Korzyści:

  1. bezpieczeństwo przechowywanych środków pieniężnych,
  2. przeprowadzanie rozliczeń pieniężnych,
  3. korzystanie z kredytów, kart bankomatowych i płatniczych oraz innych usług bankowych oferowanych przez  Bank Spółdzielczy w Strzegowie,
  4. możliwość otrzymywania wyciągów z rachunku w sposób dogodny dla klienta,
  5. możliwość obsługi za pośrednictwem telefonu i home bankingu w ramach usług bankowości elektronicznej,

Oferty i promocje

Kursy walut

Kontynuując przeglądanie strony wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Więcej informacji